Kovo 21d. Trečiadienis

Namo fasado remonto darbai
5007

Namo fasado apdaila ne tik puošia jūsų namų išorę, ji taip pat suteikia apsaugą nuo atmosferos veiksnių. Labai svarbu tai įvertinti ir nesirinkti fasado apdailos ir įrengimo būdų vien tik pagal madas ar grožį – tik visokeriopai pamatuoti sprendimai gali būti ilgaamžiškumo garantas.
Šiame reportaže pakalbėsime apie dažnai pasitaikančias klaidas įrengiant namo fasadą.

Ne paslaptis, kad apdaila iš esmės turi dvi funkcijas. Viena jų yra žinoma, papuošti namo fasadą. Antroji yra apsauga nuo atmosferos reiškinių – lietaus, sniego, krušos ar ledo, ultravioletinių spindulių, vėjo. Žinoma, tai ne vienintelis elementas saugantis namus, tačiau apdaila yra pirmas barjeras, daugiau ar mažiau sėkmingai sulaikantis perteklinę drėgmę. Norint, kad apdaila gautų kuo mažiau drėgmės, būtina tinkamai įrengti lietaus latakus ir reguliariai patikrinti, ar juose neatsirado įtrūkimų.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos įrengiant ar renovuojant pastatų fasadus yra nukrypimai nuo projektų siekiant sutaupyti lėšų bei pasirenkant pigiausias nekokybiškas medžiagas. Kita klaida – statybos darbus atlieka nepakankamai patyrę ir nekvalifikuoti meistrai, nesilaikantys pastatų šiltinimo technologijų ir gamintojų nurodytų taisyklių.

www.thermopro.lt

www.thermopro.lt

Namų šiltinimas poliuretano putomis
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
Advokatės Pelagėjos Stonkienės kontora

Advokatės Pelagėjos Stonkienės kontora

Statybų, paveldėjimo teisė mob.tel. 8 600 31149
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
TRŪKSTA UŽSAKYMŲ?

Gaukite statybajums.lt pasiūlymą!