Kovo 25d. Sekmadienis

Statybinė mediena, terasinės lentos, dailylentės. Ką reikia žinoti
5462

Mediena yra viena iš seniausių ir plačiai naudojamų konstrukcinių medžiagų. Be medienos statybos paprasčiausiai neįsivaizduojamos, tik reikia žinoti kokios rūšies - viengubo ar dvigubo pjovimo, džiovintas ar nedžiovintas, kalibruotą ar obliuotą medieną parinkti norimiems darbams atlikti.

Džiovykloje džiovinta mediena įgyja lygesnį paviršių, todėl "negeria kaip kempinė" ore esančios drėgmės  Džiovinta mediena yra žymiai stabilesnė, nes net ir keičiantis oro temperatūrai bei drėgniui tik nežymiai gali keisti matmenis, tuo tarpu nusipirkę žalios nedžiovintos medienos galite tik apytiksliai spėti jos matmenis po to kai išdžius

Terasinės lentos, nesvarbu ar tai būtų maumedis ar pušis yra impregnuojamos ir alavuojamos. Rekomenduojama kas vienerius ar dvejus metus (pagal poreikį) atnaujinti alyvavimą. Alyvavimo privalumas tas kad nuvaikščiojus apsauga užtenka paviršių švariai nuvalyti ir ant viršau vėl užtepti alyvos.

Dailylentės yra viena iš fasado ir interjero apdailos rūšių, tinkančių įvairiems paviršiams. Jų pasirinkimo spektras yra platus – skiriasi ne tik medžiagos, bet ir storis, plotis, profilis. Dailylentėms naudojami spygliuočiai – pušis, eglė. Renkantis svarbu ir estetika. Atskirti pušies medieną nuo eglės galima palyginus jų spalvą – pušis yra raudonesnė, eglės mediena baltesnė. Tiesa, pušis savo spalvą įgauna nuo saulės ir aplinkos poveikio. Skiriasi ir šakotumas – pušies šakos didesnės, tačiau jų mažiau.

Nors techniškai dailylentės su pilna įlaida geriau jungiasi prie fasado, išorėje į tarpus patekus drėgmei, dailylentė gali pradėti plėstis, ir kelti konstrukciją.

Daugiau informacijos: www.artoko.lt

www.thermopro.lt

www.thermopro.lt

Namų šiltinimas poliuretano putomis
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
Advokatės Pelagėjos Stonkienės kontora

Advokatės Pelagėjos Stonkienės kontora

Statybų, paveldėjimo teisė mob.tel. 8 600 31149
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
TRŪKSTA UŽSAKYMŲ?

Gaukite statybajums.lt pasiūlymą!